czwartek, 12 marca 2015

PIERWSZE URODZINY BLOGA | ROZDANIE

Choć trudno mi w to uwierzyć, dzisiaj mija dokładnie rok, od kiedy na tym blogu pojawił się pierwszy post. Myślę, że mogę nieskromnie powiedzieć iż jestem z siebie dumna. Nie sądziłam, że będę miała aż tyle zapału. Jednak to wy, czytelnicy, jesteście moją największą motywacją. Dlatego, w dniu tego małego święta, chcę Wam z całego serca podziękować za to, że jesteście !

Z tejże okazji przygotowałam skromny upominek dla jednej z Was. Składa się on z zestawu kosmetyków pokazanych na zdjęciu (żel pod prysznic, płyn micelarny, balsam do ciała, krem do rąk, krem do twarzy, zestaw mini błyszczyków, lakier do paznokci oraz jedwab do włosów). Zasady rozdania są proste:1. Osoba biorąca udział w rozdaniu obowiązkowo musi być publicznym obserwatorem mojego bloga.
Dodatkowe losy otrzymają osoby, które polubią stronę Milka Belleza na Facebooku (1 los) oraz te, które umieszczą na swoim blogu / Facebooku baner konkursowy (2 losy):


2. Drugim warunkiem jest podanie odpowiedzi na pytanie: Jakie posty na tym blogu najbardziej Wam się podobają? lub O czym chciałybyście przeczytać w przyszłości.

3. W komentarzu pod postem należy umieścić następujące informacje:
Obserwuję jako: 
Lubię na Facebooku jako:
Udostępniłam informację: (link)
Odpowiedź na pytanie:

Ważne (regulamin):

a) Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest autorka tego bloga. Produkty są nowe i nieużywane.
b) Zgłoszenia przyjmuję od dnia 12.03.2015 do 31.03.2015 do godziny 23:59, wszystkie zgłoszenia będą sprawdzone i jeśli spełnią wymogi rozdania, wezmą udział w losowaniu.
c) Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 2 dni od daty zakończenia konkursu na blogu. Osoba wylosowana zostanie poproszona o przesłanie swoich danych do wysyłki, na które będę czekać 3 dni. W razie nie zgłoszenia się, po tym czasie wylosuję kolejną osobę.
d) Wysyłka nagrody odbywa się tylko na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej. Za opóźnienia wynikające z działania instytucji nie ponoszę odpowiedzialności.
d) Zastrzegam sobie prawo do zmian w regulaminie.
e) Zgłaszając się do rozdania akceptujesz warunki regulaminu i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Nie będą one nikomu udostępniane.
e) W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu: bellezamilka@gmail.com

Powodzenia !


Trzymam za Was kciuki!

Milka Belleza

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz