poniedziałek, 26 maja 2014

The Body Shop - Mgiełka do ciała o zapachu moringa.Między nami - kobietami krąży przekonanie, że powinnyśmy mieć przynajmniej dwie buteleczki perfum. Jedne cięższe, długo utrzymujące się, na specjalne okazje i wieczorne wyjścia oraz jeden, delikatniejszy na co dzień. Zgadzam się całkowicie ! Natomiast w dni, kiedy jest naprawdę gorąco, nawet te delikatne perfumy często mi przeszkadzają. Szczególnie, gdy w komunikacji miejskiej czuję akurat dziesięć tych "delikatnych", pomieszanych z potem spływającym z czoła. Dlatego długo unikałam ich na sobie w ciepłe dni. Do czasu, aż poznałam mgiełki do ciała.


Ten post poświęcam mojemu ulubieńcowi. Już drugi sezon jest ze mną mgiełka z The Body Shopu o zapachu moringa. Wybrałam ją spośród wielu dostępnych w tym sklepie, bo jakoś nie wyobrażam sobie pachnieć brzoskwinią, czy orzechem. Dla tych, którym słowo "moringa" nie wiele mówi, wspomnę, że jest to drzewo tropikalne występujące w Indiach i Pakistanie.


Produkt zamknięty jest w zgrabnej, solidnej, szklanej buteleczce z metalowym atomizerem. Jest dość ciężka, co może być problematyczne dla tych, które chciałyby nosić ją w torebce. Za 45 zł dostajemy 100ml produktu, który trzeba zużyć w przeciągu 24 miesięcy.

Ze słowem mgiełka mi kojarzy się lekki, orzeźwiający i raczej krótkotrwały zapach. Ten wyczuwam na ciele lub ubraniu przez około 3 godziny, a mój chłopak potrafi powiedzieć mi jeszcze wieczorem, że pięknie pachnę, więc czas utrzymywania zasługuje na pochwałę.Aż boję się podejmować prób opisania jak pachnie. Musicie po prostu wybrać się do sklepu i powąchać! Albo się zakochacie w kwiecie moringa, albo znienawidzicie, bo nie da się koło niego przejść obojętnie.
Ja gdy go poczułam, wiedziałam, że nie wyjdę bez niego ze sklepu. I tak chwilowy romans przekształcił się w dłuższą miłość :)

Dla mnie to typowy poprawiacz nastroju, który dodaje mi pewności siebie. Czaję się jeszcze na masło o tym samym zapachu. A wy na jakie perfumy stawiacie latem?
Pozdrawiam,
Milka;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz